дорога восени

Адвокат по ДТП у Львові

Я практикуючий адвокат по ДТП у Львові. Веду справи, пов’язані з дорожньо-транспортними пригодами.

Дорожньо-транспортна пригода – це складне явище. Встановлення невинуватості чи вини конкретного водія при ДТП потребує високої юридичної кваліфікації і спеціальних знань, в такій ситуації варто звернутися за допомогою адвоката по ДТП у Львові.

Звернутися до адвоката за юридичною допомогою краще одразу після ДТП, оскільки участь адвоката дозволить негайно побудувати грамотну стратегію захисту. Буває, що громадяни стають жертвами шахраїв, які за суттєву винагороду обіцяють вирішити проблему, яка виникла внаслідок ДТП.

Вчасне звернення до адвоката дозволить Вам зекономити і час, і гроші, а також забезпечить кращі шанси на захист свого порушеного права.

Допомога адвоката може знадобитися при розслідуванні дорожньо-транспортної пригоди в рамках адміністративної справи, оскільки встановлення вини конкретного учасника дорожнього руху тягне за собою відшкодування завданої шкоди в цивільно-правовому порядку. Крім цього, у випадку нанесення в наслідок ДТП шкоди здоров’ю в залежності від ступеня тяжкості цієї шкоди, винна особа може бути притягнена до кримінальної відповідальності.

Адвокат здатен надати юридичну допомогу при проведенні попереднього розслідування, якщо внаслідок ДТП відкрито кримінальне провадження. Захист в таких справах вимагає спеціальний технічних знань, так як, в основному винуватість учасника ДТП можливо встановити шляхом проведення судової авто технічної експертизи.

Допомога адвоката може знадобитися і при розгляді позовної заяви про стягнення, завданої внаслідок ДТП, шкоди. Адже у таких справах потрібно юридично грамотно обґрунтувати позицію в обґрунтуванні позову чи заперечень на позов.

Адвокат по ДТП у Львові надає таку допомогу:

  • виїзд адвоката на місце ДТП;
  • підготовка питань експертам при проведенні авто технічної   експертизи;
  • судове оскарження постанов про адміністративні правопорушення;
  • представлення інтересів в страхових компаніях;
  • представництво інтересів в судах загальної юрисдикції у справах, пов’язаних з відшкодуванням шкоди, причиненої внаслідок ДТП.

Законодавство, яке регулює права і обов’язки учасників дорожнього руху

Права і обов’язки учасників дорожнього руху визначаються , і .