терези і золото

Відшкодування матеріальної шкоди

Згідно з нормами чинного цивільного законодавства, відшкодування матеріальної шкоди має місце у випадках коли шкода, нанесена особі чи майну громадянина,  а також шкода, нанесена майну юридичної особи. Матеріальна шкода підлягає відшкодуванню в повному обсязі особою, яка спричинила шкоду.

Особа, чиї права порушено, може вимагати повного відшкодування нанесених збитків, якщо законом або договором не передбачено відшкодування матеріальної шкоди в меншому розмірі.

Під збитками розуміються витрати, які особа, чиє право порушено, понесла або має понести для відновлення порушеного права, втрати чи пошкодження її майна (реальна шкода), також не отримані доходи, які особа отримала б при звичайних умовах цивільного обороту, якщо б її право не було порушено (упущена вигода).

Якщо особа, яка порушила право, отримала внаслідок цього доходи, особа, чиє право порушено, має право вимагати відшкодування поряд з іншими збитками упущену вигоду в розмірі не меншому, чим такі доходи.

Моя допомога.

В більшості випадків домовитися і вирішити питання компенсації не вдається. Винуватці не признають свою вину і просто ігнорують Ваші вимоги. З іншої сторони, потерпілі називають Вам (якщо Ви винуватець ситуації) явно неприпустиму чи необґрунтовану суму шкоди для компенсації.

Досвідчений адвокат надасть Вам допомогу з питань відшкодування матеріальної шкоди, представить Ваші права та інтереси в суді, в тому числі з питань визначення справедливого розміру компенсації, проведе конструктивні переговори з особою, яка спричинила шкоду, надасть допомогу в проведенні експертиз, в тому числі з визначення розміру відшкодування.

Я надаю юридичну допомогу з питань, які стосуються:

  • відшкодування шкоди внаслідок затоплення сусідами;
  • відшкодування шкоди внаслідок пожежі;
  • відшкодування шкоди внаслідок протиправних дії третіх осіб;
  • відшкодування шкоди внаслідок ДТП;
  • відшкодування шкоди при нещасних випадках на виробництві;
  • відшкодування шкоди нанесеної неповнолітніми;
  • відшкодування шкоди при вчиненні лікарських помилок;
  • інших випадків відшкодування матеріальної шкоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. .