Розробка та правова експертиза договору

Якщо є домовленість, найкращим шляхом її юридичного оформлення є договір. Розробка договору та його правова експертиза, це те що найкраще доручити адвокату.

Під договором розуміють домовленість двох та більше сторін, спрямовану на встановлення, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків. Отже, розробка договору – це досить серйозна процедура, в ході якої потрібна допомога хорошого адвоката.

Договір купівлі-продажу, договір оренди, договір поставки чи навіть шлюбний договір, у всіх цих ситуаціях варто ретельно підійти до оформлення Ваших відносин з клієнтами чи партнерами.

Правовий аналіз договору та розробка його проекту потребує у адвоката знань, насамперед у галузі цивільного і господарського права, а також юридичної практики з тих відносин, які будуть регулюватися кожним таким договором.

При складенні проекту договору чи його експертизі я звертаю ключову увагу на те, чи відповідає договір чинному законодавству, чи дотримані в них інтереси Клієнта, чи немає  в них статей, що допускають неоднозначність тлумачення або пунктів, відповідно до яких, інтереси Клієнта могли б бути недостатньо захищеними чи порушеними.

Такі відповідальні процедури, як аналіз, детальна розробка і подальша підготовка господарських договорів повинні проводитися тільки досвідченими юристами і адвокатами, оскільки матеріальні збитки або втрачена вигода найчастіше стають наслідком непрофесійного і поспішного підписання найважливіших юридичних документів, перш за все договорів.

Строк договору це час на протязі, якого сторони можуть реалізовувати свої права і виконати обов’язки відповідно до договору. Договір вважається дійсним з моменту його підписання.

Ціна договору встановлюється за домовленістю сторін. Ціна договору визначається в національній валюті України – гривні.

Сторонами договору можуть бути:

  • фізичні особи громадяни України, іноземці та особи без громадянства;
  • юридичні особи, зареєстровані в Україні та в інших країнах.

Пам’ятайте, краще заздалегідь застрахувати свої ризики у договорі і тим самим вберегти себе від судової тяганини в майбутньому.