суд

Представництво в суді

Вам необхідний захист інтересів в суді у Львові?

Адвокат може знайти оптимальний шлях для вирішення Вашої ситуації і вести від Вашого імені представництво в суді.

Представництво в суді може здійснюватися на основі довіреності або можна укласти договір про надання адвокатських послуг.  Видана клієнтом  – фізичною особою довіреність повинна бути посвідчена нотаріусом. Довіреність на представництво інтересів підприємства повинна бути підписана керівником і скріплена печаткою підприємства.

Адвокат Роман Шпирка надає послуги по захисту Ваших прав та інтересів в судах загальної юрисдикції, адміністративних та господарських, а також надає допомогу у досудовому врегулюванні спорів.

В наш час будь-хто може потрапити в ситуацію, коли необхідно захищати власні інтереси в суді. Людині, яка не займається юриспруденцією професійно, важко оцінити ситуацію і прийняти необхідні правові рішення для захисту своїх законних прав та інтересів в силу того, що це потребує спеціальних знань та досвіду. Професійна оцінка допоможе зробити правильні висновки і прийняти рішення чи варто судитися чи це безперспективно.

Принцип моєї роботи полягає в тому, щоб не судитися заради самого процесу. Насамперед мені важливі інтереси моїх клієнтів, а спірна ситуація є лише перепоною на шляху вирішення проблеми, яку потрібно подолати в судовому або іншому порядку. Я готовий зробити все необхідне для захисту Ваших інтересів.

Ви можете самостійно представляти свої інтереси в суді, але при цьому крім витраченого часу існує ризик неправильного оформлення процесуальних документів, що може суттєво негативно вплинути на Ваше становище в судовому спорі.

Варто сказати, що судова тяганина є не єдиним можливим і правильним вибором. Бувають ситуації, коли спір набагато швидше можна вирішити шляхом переговорів, укладенням мирової угоди, що зекономить Ваш час і гроші.