рука підписує документ

Реєстрація підприємства

Плануєте розпочати власну справу – першим кроком на цьому шляху буде реєстрація підприємства.

Для початку власного бізнесу варто правильно обрати організаційно-правову форму підприємства. Найчастіше вибір падає саме на Товариство з обмеженою відповідальністю (ТОВ) або Приватне підприємство (ПП). Також можливою і доречною є реєстрація фізичної особи-підприємця (ФОП). Реєстрація підприємства – відповідальний крок, який варто доручити адвокату.

Реєстрація ПП Львів. Приватне підприємство — юридична особа, що діє на основі приватної власності одного або кількох громадян, іноземців або осіб без громадянства та його (їх) праці чи з використанням найманої праці.

Реєстрація ТОВ Львів. Товариством з обмеженою відповідальністю (ТОВ), (ТзОВ) вважається підприємство, яке має статутні фонди, які поділені на частки (паї), розміри яких визначаються установчими документами.Товариства з обмеженою відповідальністю утворюють статутні фонди за рахунок коштів учасників (пайовиків), число яких, як правило, невелике і наперед відоме.

Реєстрація ФОП Львів. Фізична особа-підприємець – дієздатна особа, яка професійно займається підприємницькою діяльністю — приватним виробництвом, торгівлею, посередництвом, наданням послуг, метою якої є отримання прибутку.

Документи, необхідні для реєстрації підприємства у Львові (ТОВ, Приватного Підприємства)

  • копії паспортів, довідок про присвоєння ідентифікаційного номера засновника (ів), директора, бухгалтера.
  • документи, що підтверджують місцезнаходження (“юридична адреса”) підприємства (якщо такі є)
  • при формуванні статутного фонду майном – перелік цього майна з вказівкою його вартості і вказівкою який засновник яке майно вносить.

Примітки:

1) директором при первинній реєстрації підприємства може бути тільки громадянин України, наявність бухгалтера – не обов’язково. Надалі при бажанні засновників, щоб підприємством керував іноземець, необхідно одержати відповідний дозвіл на працевлаштування іноземного директора.

2) місцезнаходженням (“юридичною адресою”) підприємства може бути місце проживання (підтверджене реєстрацією (Форма № 3 з ЖЕК) засновника або приналежному засновникові нерухомість або орендовані приміщення.

Адвокат у Львові пропонує Вам таку послугу, як реєстрація підприємства, спрямовану на створення будь-якого субєкта господарювання, будь-якої організаційно-правової форми.

Пропоную зекономити Ваш час і нерви при реєстрації підприємства, всю роботу виконає досвідчений адвокат якісно, швидко і за доступною ціною!

Варто зауважити, коли потрібен досвідчений адвокат Львів, його жителі та гості міста, часто звертаються до мене також і з такого питання як реєстрація підприємства у Львові.

Також Вас може зацікавити стаття про процедуру ліквідації підприємства.