переговори

Участь адвоката в переговорах

Переговори є невід’ємною складовою бізнесу і мають за мету досягнення сумісного рішення і таке рішення не має порушувати Ваші права зараз чи в майбутньому. Участь адвоката в переговорах додає ваги Вашій організації та підтверджує серйозність намірів.

Всім учасникам ділових відносин доводиться регулярно вести переговори. Досвід показує, що при обговоренні умов складної угоди професійні знання адвоката, знайомого зі всіма тонкощами законодавства і практикою його застосування, завжди стають у пригоді. Саме можливість безпосередньо в ході переговорів отримати пораду кваліфікованого адвоката і не опинитися введеним в оману робить участь адвоката в переговорах цінною, а при обговоренні складних угод – необхідною.

Участь адвоката в переговорах дозволяє формулювати чіткі і сильні юридичні аргументи, а його емоційна віддаленість від угоди дозволяє об’єктивно оцінювати істотні умови, не потрапляти під психологічний вплив іншої сторони в переговорах і з успіхом представляти інтереси свого Клієнта.

В рамках цієї практики адвокат готовий запропонувати Вам наступні основні кроки:

  • Аналіз норм законодавства і судової практики відносно предмету переговорів;
  • Підготовка правової позиції і формулювання юридичних аргументів для підтримки позиції Клієнта;
  • Розробка сценаріїв переговорів;
  • Участь в переговорах.

Дана послуга знаходить своє застосування серед широкого кола питань суб’єктів господарювання чия щоденна діяльність пов’язана з проведенням переговорів і пошуком компромісних рішень з новими діловими партнерами.

Переваги участі адвоката в переговорах:

  1. Сам факт участі адвоката в переговорах додає серйозності переговорам;
  2. Дуже часто юристи частіше знаходять спільну мову ніж їхні клієнти, що дає змогу вести переговори і більш конструктивній площині;
  3. Участь адвоката в переговорах з контрагентом значно зменшує вірогідність помилкового рішення;
  4. Адвокат роз’яснить Вам всі правові наслідки тої чи іншої Вашої дії;
  5. Переговори – це одна з основних складових професійної діяльності адвоката;
  6. Серйозна угода укладена без юридичного супроводу, очевидно, несе підвищений ризик.

Адвокат у Львові надає послуги з участі в переговорах Клієнта з діловими партнерами, органами влади, третіми особами. Можливі разові виїзди адвоката, а також співпраця на постійній основі. Гонорар адвоката визначається по домовленості з Клієнтом.