адвокат за роботою

Вартість послуг адвоката. Ціна на юридичні послуги у Львові

Незважаючи на розповсюджену думку, у Львові послуги адвоката доступні більшості громадян і їх вартість зовсім не захмарна чи недосяжна. Ціна на юридичні послуги у Львові визначається сукупністю факторів, головні з яких – об’єм і складність роботи.

Яка ціна на юридичні послуги адвоката у Львові?

Адвокатські послуги, на перший погляд , важко оцінити в якихось одиницях вимірювання. Але, тим не менше, деякі критерії все таки існують. Помилково вважати, що на питання: «Скільки коштують послуги адвоката у Львові?» у спеціаліста буде заздалегідь приготована відповідь. Не дивуйтеся, якщо Вам зададуть питання: «В чому суть Вашої справи?» Це питання логічне. Оскільки, чим складніша проблема, тим дорожче Вам обійдеться вирішення цієї проблеми. Адже, крім професійних знань юриста, досвіду і навиків, адвокат витратить багато часу.

Критерії визначення такого поняття, як ціна на юридичні послуги:

  • об’єм і складність справи, які визначаються специфікою проблеми і затратами часу, необхідного адвокату для визначення правової позиції, аналізу і пошуку необхідних нормативно-правових актів;
  • для спорів майнового характеру – ціна позову;
  • підвідомчість і підсудність справи (чим далі від робочого місця адвокату доведеться їздити, тим більше клієнту доведеться заплатити);

Ціна на послуги адвоката на представлення інтересів клієнта у суді визначаються тривалістю судового процесу. Сюди може бути включено складення позовної заяви, вивчення наданих документів, участь у судових засіданнях, отримання рішення суду.

В деяких ситуаціях, коли через об’єктивні причини тривалість розгляду судом справи збільшується, можливе коректування вартості адвокатських послуг.

Якщо адвокату необхідно виїжджати за межі Львова чи області, то крім основної плати згідно тарифів, оплачуються також витрати на відрядження, включаючи вартість проїзду, оплати готелю (за потреби), компенсацію інших видатків.

Кожна справа – індивідуальна, тому ціна послуг адвоката у Львові для кожного клієнта визначається окремо, враховуючи всі вище наведені критерії. Розмір винагороди адвоката визначається сторонами в договорі про надання юридичних послуг.

Як правило, я починаю роботу після попередньої оплати в розмірі, обумовленому в договорі про надання юридичних послуг.