Як знайти хорошого адвоката у Львові

Адвокат Львів, адвокат у Львові, як знайти адвоката у ЛьвовіНа мою думку, чим раніше Ви звернетеся до адвоката зі своєю проблемою, тим більше в нього можливостей надати Вам допомогу. Залучення адвоката на стадії «іншого виходу немає» завжди є більш витратним і менш результативним. Кому ж довірити захист своїх інтересів і вирішення своїх проблем?

Поради практикуючого адвоката

Існує декілька поширених критеріїв при вирішенні питання: до якого адвоката звернутися?

Критерій 1

Найкращий показник кваліфікації адвоката – стаж роботи. Зовсім не обов’язково. За останні кілька років різко збільшилася кількість справ, пов’язаних з підприємницькою діяльністю і кардинально міняється законодавча база, з’явилися нові види і галузі права, нові практики його застосування. Стаж роботи адвоката не гарантує на 100%, що він є спеціалістом по питанню, яке Вас цікавить. Варто звертати увагу на досвід адвоката.

Критерій 2

У Вас на підприємстві є своя юридична служба і Ви сподіваєтесь що штатні юристи вирішать всі проблеми. Це зовсім не означає і не виключає, що Вам не знадобляться послуги кваліфікованого адвоката. Поміркуйте, чи будь-яке питання, пов’язане з адміністративним, кримінальним переслідуванням чи особисті проблеми, Ви готові довірити штатним юристам, які часто мають вузьку сферу спеціалізації. Окрім того в Україні існує таке поняття як адвокатська таємниця, а це означає, що адвокат не має права розголошувати відомості, які він отримав від клієнта. Штатним же юристам розголошувати інформацію про Ваші проблеми законом не заборонено.

Критерій 3

Рекомендації знайомих і колег – ось найбільш вагомий критерій вибору адвоката! Те, що подобається одному, не підходить іншому. Ви ж не купляєте точно такий костюм як у Вашого колеги по бізнесу. Варто особисто підходити до вибору адвоката спираючись на суть Вашої проблеми і  сценарій її вирішення запропонований адвокатом.

Я вважаю, що при виборі адвоката найважливішим критерієм є психологічний фактор. Довіряйте собі і своїй інтуїції. Особистий адвокат як і особистий лікар повинен викликати довіру.

Доречі, говорячи про лікарів, нещодавно провів собі цікаву паралель між професіями лікаря і адвоката, а точніше позиції людей щодо цих професій і проблем, які вони покликані усувати. Уявімо, в людини болить зуб, першим і правильним рішенням є похід до стоматолога, що більшість людей одразу і роблять в таких випадках. Мені ще не доводилося чути, коли при зубному болі чоловік відкривав свою шухляду з інструментами, діставав звідти плоскогубці, молоток (зовсім не пристосовані до стоматології) і пробував сам собі «відремонтувати» зуб. В юридичній сфері ситуація зовсім протилежна: при виникненні в людини проблеми в царині права, першою думкою є: «я зможу вирішити цю проблему сам». Певно, все починається з серфінгу в інтернеті, читання форумів, застосування свого життєвого досвіду, порад родичів і знайомих, дуже часто в таких випадках береться до уваги таке поняття як «я десь чув», і все це виливається в ексклюзивний екземпляр позовної заяви чи іншого юридичного документа. Така ситуація могла б і надалі сприйматися з посмішкою, але в суді чи в очах представника органу влади такі документи, написані самостійно, значно, а часто і невідворотно, послаблюють Вашу правову позицію.

Коментар: 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *