порвана газета

Захист честі, гідності та ділової репутації

Захист честі, гідності – гарантоване право кожної людини. Закон також гарантує захист ділової репутації юридичних осіб. Адвокат у Львові допоможе Вам підготувати та подати позов про захист честі.

Якщо Ваше право порушене, наступним нашим кроком неодмінно має стати його захист, необхідно подавати позов про захист честі, гідності до суду.  Ви маєте право вимагати  спростування недостовірної інформації (відомостей, що не відповідають дійсності або викладені неправдиво), яка принижує Вашу честь, гідність чи ділову репутацію Вашої фірми, і як наслідок, завдає шкоди Вашим інтересам.

Разом ми зможемо захистити Ваші права та інтереси.

Захист Вашого права включатиме:

  • Збір необхідної інформації, правовий аналіз обставин справи;
  • Визначення стратегії судового захисту;
  • Підготовка та подача до суду позову про захист честі, гідності і ділової репутації, та про спростування недостовірної інформації.

Захист честі, гідності є важливим для тих, кого сміливо можна назвати «публічними особами», оскільки їх діяльність, так чи інакше, залежить від їхнього іміджу. У сучасному світі практика нечесного ведення бізнесу та справ розвинена дуже сильно, тема честі та гідності громадян стоїть особливо гостро.

Честь, гідність і ділова репутація відносяться до групи нематеріальних благ, їх судовий захист здійснюється особливим чином: шляхом зобов’язання особи що поширила неправдиву інформацію спростувати недостовірні відомості про особу, а також шляхом стягнення компенсації з винної особи за заподіяння моральної шкоди.